|
39 996 грн
|
|
39 996 грн
|
платежі
по 19 998 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Портативна станція Oleo-Mac PSi1650 має велику ємність 1024Wh і потужність 1650W (2200W Max). Розетки змінного струму з технологією чистої синусоїди забезпечує стабільне та безпечне живлення. Ви можете сміливо заряджати планшет, мобільний телефон, камеру, міні-холодильник, дрони та інші чутливі пристрої.
Завдяки високоефективній технології швидкого заряджання NitroGo потужністю до 1200 Вт, станцію аварійного живлення можна зарядити на 80% упродовж 45 хвилин і повністю зарядити упродовж 1,2 години, заощаджуючи ваш час на заряджання. Мобільне джерело живлення також може ефективно заряджатися від сонячної панелі, розетки змінного струму, бензинового генератора та автомобільного прикурювача 12В/24В.
Портативна станція Oleo-Mac PSi1650 оснащена поліпшеною батареєю LiFePO4. Використання чистих, екологічно чистих поновлюваних джерел енергії, без палива або бензину, без диму і з низьким рівнем шуму (≤ 35 дБ)! Інтелектуальне, безпечне та ефективне управління для систем BMS з численними пристроями захисту, такими як перезаряд, перерозряд, перевантаження за струмом, перегрів, перенапруга, перевантаження і коротке замикання, щоб забезпечити вам безпечне використання.
Oleo-Mac PSi1650 задовольняє ваші потреби в електроенергії, має довгий термін служби, може заряджатися і розряджатися до 4000 циклів*, проста у використанні та зберіганні, підходить для дому та подорожей.
*4000 циклів життя означає, що після 4000 повних циклів заряджання та розряджання залишкова ємність батареї, як і раніше, становить понад 80%.
Портативна станція має 3 * розетки змінного струму, 3 * USB-A 18W (всього 54W), 2 * USB-C 100W (всього 200W), 1 * автомобільний порт. 9 пристроїв можуть бути заряджені в той же час. РК-дисплей чіткий і легко читається. Вбудований ліхтарик.
Комплектація: 1 * Портативна електростанція, 1 * Кабель для заряджання від мережі змінного струму, 1 * Кабель для заряджання від автомобіля, 1 * Посібник користувача та 1 * Карта післяпродажного обслуговування.
| Ємність акумулятора, Вт/г | 1024 Вт/год |
|---|---|
| Номінальна потужність, Вт | 1650 Вт |
| Максимальна потужність, Вт | 2200 Вт |
| Ресурс акумулятора | 4000 циклів |
| Время заряда от сети 220 В | 1,2 год |
| Кількість розеток | 3 шт |
| Тип акумулятора | LiFePO₄ |
| Керування зі смартфона | Ні |
| Вага | 12,0 кг |