|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Заточний верстат для дискових пил Holzstar SBSM 700
Технічний опис:
- Заточувальний верстат для дискових пилок Holzstar SBSM 700 забезпечує швидкий і простий процес шліфування.
- Holzstar SBSM 700 дає змогу шліфувати пильні диски від 80 мм до 700 мм.
- Міцна, важка станина відлита з сірого чавуну для досягнення точності заточування.
- Моторний блок може повертатися на 20° для заточування пильних дисків зі змінними зубами.
- Кут нахилу тримача пиляльного диска регулюється від 45° до -30° для різних кутів нахилу зубів.
- Віброгасильні ніжки успішно справляються з вібрацією, що виникає, і забезпечують низький рівень шуму.
Технічні характеристики:
Заточувальний верстат для дискових пилок | Holzstar SBSM 700 |
| арт. | 5903700 |
| Діаметр шліфувального диска | 125 мм |
| Отвір шліфувального диска | 13 мм |
| Ширина шліфувального диска | 10 мм |
| Тип шліфувального диска | алмазний |
| Кут установки опорного столу зліва | 30 ° |
| Кут встановлення опорного столу праворуч | 45 ° |
| Кут установки | ±20° |
Розміри та вага | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина/глибина | 382 мм |
| Висота | 295 мм |
| Вага | 17 кг |
Електричні дані | |
| Потужність приводного двигуна | 250 Вт |
| Довжина з’єднувального кабелю | 1,8 м |
| Тип кабелю | H05VV-F |
| Клас захисту | |
| Клас захисту | IP54 |
| Напруга живлення | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
Комплект поставки:
- Розпірні диски для різних отворів пильних дисків (20/22/30 мм).
