|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
−5%
Опис
Вібротрамбовка BIEDRONKA UW7814K - це високопродуктивний інструмент, який відрізняється своїми компактними розмірами і маневреністю. Призначена вібротрамбовка для ущільнення сипких матеріалів, ґрунту на малих площах. Оснащена модель потужним бензиновим двигуном, а великий об'єм паливного бака дозволяє працювати тривалий час без дозаправки. Обслуговування моделі не являє собою нічого складного: потребує правильної заправці паливом, заміні свічок і очищення фільтрів.
Вібротрамбовка Biedronka UW7814K
Артикул
UW7814K
Немає в наявності
35 110 грн
36 958 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Назва | Вібротрамбовка Biedronka UW7814K |
|---|---|
| Глибина ущільнення | 600 мм |
| Розмір підошви | 340x285 мм |
| Сила удара | 14 кН |
| Тип двигуна | Бензин |
| Потужність | 3 к.с. |
| Охолодження | воздушное охлаждение |
| Об'єм паливного баку, л | 3 л |
| Рекомендований тип мастила | 10W-30 SAE |
| Частота вібрації | 640-680 уд/хв |
| Стартер | Ручний |
| Швидкість | 10-12 м/мин |
| Вага | 80 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
Новий відгук або коментар
