|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Корейська віброплита WERK MSI 90 - це продуктивний апарат, розроблений як альтернатива важкої техніки в важкодоступних місцях і на невеликих площах. Модель має міцну сталеву раму, яка відмінно витримує тиск викликаний коливаннями, і значно продовжить термін служби агрегату. Інструмент приводиться в рух завдяки одноцилиндровому бензиновому двигуну LONCIN 200F китайського виробника, який за якістю порівняємо з HONDA GX160. Унікальна технологія Loncin, економічний витрата, максимальна потужність для даного літражу і екологічність якісно виділяють цей мотор серед аналогів. Також серед переваг віброплощадки варто відзначити наявність демпфуючого килимка, системи зрошення землі, транспортувальних коліс і спеціальних ручок для підйому і переміщення.
Віброплита WERK MSI-90
Артикул
MSI-90
Немає в наявності
13 616 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Назва | Віброплита WERK MSI-90 |
|---|---|
| Бак для воды | Є |
| Глибина ущільнення | 300 мм |
| Розмір опорної плити | 540х420 мм |
| Сила удара | 15 кН |
| Потужність | 6,5 к.с. |
| Швидкість | 20 м/хв |
| Вага | 87 кг |
| Охолодження | воздушное охлаждение |
| Тип запуску: | ручной стартер |
| Рекомендований тип мастила | 10W-40 SAE |
| Тип палива, що рекомендується | АИ-92 бензин |
Новий відгук або коментар
