|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
Опис
Віброплита КЕНТАВР ВП-95КБ є повним аналогом попередньої моделі лінійки віброплощадок від даного виробника. Єдиною відмінністю цього пристрою є наявність функції зрошення робочої поверхні завдяки баку для води, що позитивно позначається на якості ущільнення. Проста зручна робота на вузьких ділянках і у важкодоступних місцях стала можливою завдяки невеликим розмірам пристрою. Також агрегат легко і просто транспортувати завдяки спеціальному сайту, выдерживающему вага агрегату, що складається рукоятці і невеликій вазі. Область застосування: Така виброплощадка широко застосовується під час будівельних робіт, для ущільнення сипких дорожніх покриттів, утрамбування грунту, укладання бетонних блоків і т. д.
Віброплита Кентавр ВП95КБ
Артикул
ВП95КБ
Немає в наявності
18 782 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Назва | Віброплита Кентавр ВП95КБ |
|---|---|
| Бак для воды | Є |
| Глибина ущільнення | 300 мм |
| Розмір опорної плити | 550х420 мм |
| Сила удара | 15 кН |
| Потужність | 5,5 к.с. |
| Швидкість | 20 м/хв |
| Вага | 86 кг |
| Охолодження | воздушное охлаждение |
| Тип запуску: | ручной стартер |
| Рекомендований тип мастила | 10W-40 SAE |
| Тип палива, що рекомендується | АИ-92 бензин |
Новий відгук або коментар
