|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
−5%
Опис
Вибронога Honker RM81 H-Power (Loncin G200F) потужний агрегат. Призначений для роботи в невеликих траншеях, або в обмеженому просторі. З цим пристроєм можна ущільнити різного роду грунт, пісок і гравій. Пристрій має ручний старт. Працює від потужного, чотиритактного, бензинового двигуна. При роботі ощадливо витрачає паливо, просте в обслуговуванні і експлуатації. Агрегат може тривалий час виконувати роботу, при важких навантаженнях. Хороша маневреність допоможе в ущільненні ґрунту в траншеях і навколо труб. Наявність антивібраційної системи, додає комфорту при виконанні робіт. Honker RM81 H-Power (Loncin G200F) призначена для використання в траншеях і в обмеженому просторі. Для ущільнення різного типу ґрунту, піску, гравію. Особливості і можливості: Легкий запуск; Повітряне охолодження; Антивібраційна система; Міцна підошва; Захист двигуна; Висока якість.
Вибротрамбовка Honker RM81 H-Power (Loncin G200F)
Артикул
RM81 H-Power (Loncin G200F)
Немає в наявності
21 139 грн
22 252 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Назва | Вибротрамбовка Honker RM81 H-Power (Loncin G200F) |
|---|---|
| Глибина ущільнення | 600 мм |
| Розмір підошви | 300x310 мм |
| Сила удара | 10 кН |
| Тип двигуна | Бензин |
| Потужність | 5,2 к.с. |
| Охолодження | воздушное охлаждение |
| Об'єм паливного баку, л | 3,6 л |
| Рекомендований тип мастила | 10W-30 SAE |
| Частота вібрації | 400-650 уд/хв |
| Стартер | Ручний |
| Швидкість | 12 м/мин |
| Вага | 90 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
Новий відгук або коментар
