|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Віброплита реверсивна Masalta MS250-4
Бензинове обладнання, яке за допомогою вібрації ущільнює сипучі матеріали і різні будівельні суміші: грунт, гравій, щебінь, пісок і т.д. завдяки технічним характеристикам, представлена модель може за годину ущільнити близько 580 м2 поверхні.
Призначення: в основному використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт для ущільнення грунтових сумішей, піску, щебеню та інших сипучих будівельних матеріалів.
Особливості віброплити Masalta
- Надійність, перевірена часом
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система керування
- Висока продуктивність навіть при значних навантаженнях
Переваги віброплити Masalta MS250-4
- 4-х тактний бензиновий двигун Honda GX 270 на 6600 Вт
- Ефективні демпфери поглинають більшу частину вібрації
- Механічна система управління забезпечує економічність і надійність експлуатації
- Герметичний кожух надійно захищає приводний ремінь
- Підошва з закругленими краями дозволяє працювати впритул до кутів
- За годину роботи цієї віброплитої можна утрамбувати близько 580 м. кв.
- Зручний перемикач дроселя
- Захисна рама захищає механізм від ударів під час роботи в умовах обмеженого прострнаства
- Повітряна система охолодження двигуна
Технічні характеристики віброплити Masalta MS250-4
| Тип двигуна: | Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий |
| Двигун: | Honda GX-270 |
| Потужність двигуна: | 6,6 кВт/9 к. с. |
| Частота вібрації: | 7000 віб/хв |
| Об'єм двигуна: | 270 см3 |
| Обсяг паливного бака: | 6 л |
| Об'єм масляного картера: | 1,1 л |
| Сила удару: | 35 kH |
| Продуктивність: | 580 м2/год |
| Швидкість пересування: | 25 см/с |
| Розміри підошви: | 890х600 мм |
| Габарити: | 900 x 650 x 1500 мм |
| Вага: | 219 кг |
| Країна реєстрації бренду: | Китай |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
