|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Бак для води | є |
| Глибина ущільнення | 500 мм |
| Розмір опорної плити | 660x380 мм |
| Сила удару | 22 кН |
| Частота вібрації | уд/хв |
| Потужність | л. с. |
| Швидкість | м/хв. |
| Вага | 130 кг |
