|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Безкоштовна доставка
−5%
Опис
Бензинова віброплита прямого ходу використовуються в якості мініатюрного ковзанки. Надійний чотиритактний двигун відомого китайського концерну LONCIN і міцна сталева рама дозволяє використовувати віброплиту в найважчих умовах експлуатації. Збалансована частота і амплітуда вібратора, ергономічні рукоятки – зменшують навантаження на руки оператора і полегшують умови роботи. Бак для води у стандартній комплектації. Тип палива - бензин АІ-92.
Віброплита Patriot VT 90 LB
Артикул
590106010
Немає в наявності
11 641 грн
12 254 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Характеристики
| Назва | Віброплита Patriot VT 90 LB |
|---|---|
| Бак для воды | Є |
| Глибина ущільнення | 200 мм |
| Розмір опорної плити | 550х420 мм |
| Сила удара | 13 кН |
| Частота вібрації | 93,3 Гц |
| Потужність | 5,5 к.с. |
| Швидкість | 15-20 м/мин. |
| Вага | 91 кг |
| Охолодження | воздушное охлаждение |
| Тип запуску: | ручной стартер |
| Рекомендований тип мастила | 10W-40 SAE |
| Тип палива, що рекомендується | АИ-92 бензин |
Новий відгук або коментар
