|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Зварювальний інвертор Ergus DIGITIG 170/50 HF ADV G-P 170А, TIG/MMA, імпульсний TIG, 220В, дисплей
Зварювальний інвертор Ergus DIGITIG 170/50 HF ADV G-P — професійний апарат для високоточного TIG DC та MMA-зварювання, який поєднує імпульсний режим, HF-підпал дуги та широкий набір налаштувань для максимально якісного зварювального процесу. Модель ідеально підходить для роботи з тонколистовим металом, нержавіючою сталлю та відповідальними конструкціями.
Апарат забезпечує максимальний зварювальний струм до 170 А та підтримує TIG DC і MMA-зварювання. Завдяки імпульсному режиму користувач отримує точний контроль тепловкладення, що особливо важливо при роботі з тонкими металами.
Інвертор оснащений HF та LIFT ARC підпалом дуги, функціями Hot Start, Arc Force та Anti Stick для стабільного запалювання та комфортної роботи. Вбудований генератор імпульсів із регулюванням частоти від 1 до 300 Гц дозволяє максимально точно налаштовувати процес TIG-зварювання.
Система керування підтримує 2Т/4Т режими роботи, налаштування падіння струму, затримки газу та фінального струму. Наявність програмної пам’яті на 3 режими дозволяє швидко перемикатися між збереженими параметрами.
Компактний корпус та вага лише 8.8 кг забезпечують мобільність та зручність використання на будівельних майданчиках, у майстернях та на виробництві.
Основні переваги:
• Професійний інвертор для TIG DC та MMA-зварювання
• Імпульсний TIG для точного зварювання тонкого металу
• Максимальний струм до 170 А
• HF та LIFT ARC підпал дуги
• Регулювання частоти імпульсу 1-300 Гц
• Hot Start, Arc Force та Anti Stick
• Програмна пам’ять на 3 режими
• Налаштування газу та падіння струму
• 2Т/4Т режими керування TIG
• Компактний та мобільний корпус
• Дисплей для точного налаштування параметрів
• Надійний корпус та якісні комплектуючі
• Підходить для професійного використання
Характеристики:
- Тип: зварювальний інвертор
- Методи зварювання: TIG DC / MMA
- Напруга живлення: 230 В
- Тип мережі: однофазна
- Потужність: 3500 Вт
- Максимальний струм: 170 А
- Діапазон TIG DC: 5-170 А
- Діапазон MMA: 5-170 А
- Напруга холостого ходу: 100 В
- Підпал дуги: HF / LIFT ARC
- Режим TIG: 2T / 4T
- Частота імпульсу: 1-300 Гц
- Програмна пам’ять: 3 режими
- Hot Start: автоматичний
- Arc Force: перемикач
- Anti Stick: автоматичний
- Базовий струм: 5-100%
- Налаштування падіння струму: 0-20 сек
- Затримка газу: 0.5-20 сек
- Фінальний струм: 5-100%
- Коефіцієнт потужності: 0.85
- Ступінь захисту: IP23S
- Клас ізоляції: F
- Запобіжник: 20 А
- Габарити: 405x155x220 мм
- Вага: 8.8 кг
- Країна бренду: Італія
- Гарантія: 12 місяців
Комплектація:
- Зварювальний інвертор Ergus DIGITIG 170/50 HF ADV G-P
- Документація
- Упаковка
Ergus DIGITIG 170/50 HF ADV G-P — професійний інвертор для TIG та MMA-зварювання з імпульсним режимом, точним налаштуванням параметрів та стабільною роботою для майстерень, виробництва та будівельних робіт.
